У 4. колу Друге футсал лиге Републике Српске група југ Футсал клуб "Академац" побиједио је КМФ "Танго" из Источног Сарајева резултатом 6:1 (3:0).

Била је то лијепа футсал представа у Спиртској дворани "Милош Мрдић" у којој је уживало око 100 гледалаца. Имали су шта и видјети - доста шанси за обје екипе и седам голова.

Домаћин је повео одмах на почетку утакмице у првом минуту, а гол је дао Чечур. Исти играч је повисио резултат на 2:0 у 12. минуту. Трећи гол за домаћина дао је Пудар и са резултатом 3:0 отишло се на полувријеме.

Домаћин је у 24. минуту преко Мандића повео са 4:0, али су гости три минута касније голом Лаловића смањили на 4:1. Пети гол је ремек дјело Милојевића који је из свог шестерца преко цијелог терена упутио шут на празан гол (гости играли без голмана) и лопта је завршила у мрежи гостију.

Коначан резулта поставио је капитен Требињаца Џуџа у 40. минуту.

Након четвртог кола Требињци имају двије побједе и два пораза и са шест бодова уз гол разлику 15:13 налазе се на петом мјесту на табели.

У наредном колу Академац гостује у Новом Горажду гдје га дочекује КМФ "Раднички".

ФК "Академац": Миладиновић, Гудељ, Самарџић, Беловић, Зечевић, Вујовић, Пудар, Милојевић, Шешељ, Џуџа, Бокић, Вучић, Мандић, Чечур.

КМФ "Танго": Трифковић, Салчин, Пушара, Рамић, Милошевић, Бјелош, Лигата, Лаловић, Марковић, Панџа.