U 9. kolu Premijer lige BiH u Zavidovićima je RK "Krivaja" pobijedila RK "Leotar" 32:29 (12:13). Ovo je drugi poraz Leotara i nalazi se u grupi timova koji imaju po 13 bodova.

Poveo je Leotar sa 0:2 i 2:4, ali kasnije je bilo 4:4. Gosti ponovo dolaze u vođstvo od dva gola razlike 6:8, ali dva minuta kasnije i do 7:10, pa 10:12, ali se na odmor odlazi sa minimalnom prednošću Trebinjaca od 12:13.

Odmah na početku drugog poluvremena domaćin stiže do vođstva od 14:13, a u 40. minutu i do 24:21. Ipak, gosti se ne predaju i stižu do izjednačenja da bi opet domaćin preokrenuo u svoju korist i dolazi i do plus tri - 26:23, 27:24 da bi konačan rezultat bio 32:29.

Najefikasniji kod pobjednika bili su Amitović i Abdurahmanović sa 6 golova, a kod gostiju Stanković sa 9 golova.

U narednom kolu Trebinjci dočekuju ekipu RK "Konjuh" iz Živinica.

Sudijski par: Nedim Arnautović i Aleksandar Jović. Delegat: Senad Štitkovac. Isključenja. Krivaja 6x2, a Leotar 1x2.

RK "Krivaja": Omerović, Amitović 6, Bašić, Velić, Ćosić 1, Mehić 4, Sinanović 4, Husanović, Previšić 5, Telalović 2, Polić, Čolaković 4. Abdurahmanović 6, Avdić, Džakmić, Hadžihasić. Trener: Ivan Divković.

RK "Leotar": Savović, Veraja, Arizanović, Ninković, Milojević 2, Parežanin 4, Stanković 9, Ratković 3, Todorov, Petrović, Babić 6, Uljarević, Mićević, Smajilbegović 1, Dimitrijević 4, Knežević. Trener: Darko Tavrić.