У 10. колу Премијер лиге БиХ ФК "Игман" из Коњица је побиједио ФК "Леотар" резултатом 3:1 (2:1). Овом побједом Коњичани су отишли на девет, а Требињци су остали на седам бодова и заузимају посљедње мјесто на табели.

Играо се 21. минут када је Аћимовић шутирао, а лопту је зауставила статива, а два минута касније Рамићев шут на другој страни зауставља пречка. Ипак, Игман долази у вођство у 32. минуту када је одлични Рамић савладао главом голмана гостију, а асистирао му је Дураковић. Исти играч је повећао вођство Коњичана у 36. минуту шутем са шеснаестерца.

Гости су успјели да смање вођство преко Тодоровића из једанаестерца у 43. минуту, а Дуповац је направио прекршај над Шушњаром. Резултатом 2:1 отишло се на одмор.

Током другог полувремена гледаоци су видјели још један гол, а дао га је опет Мирсад Рамић који је својим хет триком побиједио Требињце.

Након 90. минута на семафору је писало 3:1.

У наредном колу у Требиње долази ФК "Слобода" из Тузле.

Стадион "МГМ Фарм Арена" у Добоју код Какња. Главни судија: Александар Његомировић (Прњавор). Помоћне судије: Емир Захирагић (Сарајево) и Амир Кадић (Сарајево Илиџа). Делегат: Беин Пилав (Сарајево). Посматрач суђења: Ермин Халилагић (Сарајево).

ФК "Игман": Ћеман, Дураковић, Бешагић, Велић, Дрљевић, Хреља, Бодум, Дуповац, Махмић, Јакуповић, Рамић. Тренер: Аднан Елезовић.

ФК "Леотар": Пулетић, Миловић, Тодоровић, Аћимовић, Ђајић, Перишичћ, Цвјетковић, Цмиљановић, Карић, Шушњар, Матковић. Тренер: Дамјан Ратковић.