У 6. колу Премијер лиге БиХ фудбалери Леотара су ју Сребренику изгубили са 4:1 од екипе "Тузла сити".

Требињци су лоше почели меч, јер је у трећм минуту, након асистенције Мишића, Амадоу Цоулибалија дао гол за домаћина. Тузлаци су удвостручили предност у 21. минуту када је стријелац првог гола асистирао Кузмановићу који је савладао голмана Пулетића.

ту није био крај мукама играча Леотара. Мишић је у 32. минуту шутирао, лопта се одбила од стативе у леђа голмана Пулетића и завршила у мрежи. У 38. минуту Наргалић је смјестио још једну лопту у мрежу Леотара и на одмор се отишло резултатом 4:0.

Током других 45. минута најбољу шансу имали су гости преко Карића, али је његов шут одбранио Брајловић у 81. минуту.

У надокнади времена, голман домаће екипе није могао да спријечи Первана (након асистенције Карића) да смањи резултат и постави коначних 4:1.

Тако се Леотар вратио трећи пут са гостовања (од пет) са четири лопте у мрежи.

У наредном колу у Требиње долази ФК "Борац" из Бањалуке.

ФК "Тузла сити": Брајловић, Нукић, Шукиловић, Челиковић, Мехидић; Карјашевић, Пантелић, Мишић, Кузмановић, Наргалић, Цоулибалy.

ФК "Леотар": Пулетић, Станојевић, Чубрило, Милић, Тодоровић, Аћимовић, Ђајић, Цветковић, Цмиљановић, Чавић, Матковић.