U 6. kolu Premijer lige BiH fudbaleri Leotara su ju Srebreniku izgubili sa 4:1 od ekipe "Tuzla siti".

Trebinjci su loše počeli meč, jer je u trećm minutu, nakon asistencije Mišića, Amadou Coulibalija dao gol za domaćina. Tuzlaci su udvostručili prednost u 21. minutu kada je strijelac prvog gola asistirao Kuzmanoviću koji je savladao golmana Puletića.

tu nije bio kraj mukama igrača Leotara. Mišić je u 32. minutu šutirao, lopta se odbila od stative u leđa golmana Puletića i završila u mreži. U 38. minutu Nargalić je smjestio još jednu loptu u mrežu Leotara i na odmor se otišlo rezultatom 4:0.

Tokom drugih 45. minuta najbolju šansu imali su gosti preko Karića, ali je njegov šut odbranio Brajlović u 81. minutu.

U nadoknadi vremena, golman domaće ekipe nije mogao da spriječi Pervana (nakon asistencije Karića) da smanji rezultat i postavi konačnih 4:1.

Tako se Leotar vratio treći put sa gostovanja (od pet) sa četiri lopte u mreži.

U narednom kolu u Trebinje dolazi FK "Borac" iz Banjaluke.

FK "Tuzla siti": Brajlović, Nukić, Šukilović, Čeliković, Mehidić; Karjašević, Pantelić, Mišić, Kuzmanović, Nargalić, Coulibaly.

FK "Leotar": Puletić, Stanojević, Čubrilo, Milić, Todorović, Aćimović, Đajić, Cvetković, Cmiljanović, Čavić, Matković.