У 4. колу Премијер лиге БиХ ФК "Широки" је као домаћин славио против ФК "Леотара" 1:0 (1:0).

До 30. минута виђена је изједначена утакмица, а онда су гости имали шансу када је голман домаћина лоше испуцао лопту, али се она одбила у поље. Ипак, седам минута касније оборен је Таддеи, а судија показује нa бијелу тачку. Сигуран реализатор је Вукоје који је постигао свој трећи погодак у овој сезони.

Није се ни слутило да ће бити то једини гол на утакмици. Током другог полувременаа било је шанси на обје стране, али се резултат није промијенио тако да је коначан резултат 1:0.

У наредном колу у Требиње долази ФК "Вележ".

Стадион "Пецара". Главни судија: Јосип Мартиновић (Чапљина). Помоћне судије: Марко Зеленика (Мостар) и Давор Вукашиновић (Рогатица). Делегат: Давор Ристовић (Источно Сарајево). Посматрач суђења: Ратко Кунић (Бањалука).

НК "Широки Бријег": Томић, Медић, Баришић, Машић, Вукоја (од 62. Ловрић), Кпан (од 46. Пејић), Таддеи (од 46. Багарић), Лукић, Ћавар, Купрешак, Де Оливеира.

ФК "Леотар": Пулетић, Миловић (од 84. минута Паранос), Чубрило, Аћимовић, Ђајић, Перишић, Цветковић, Ђудерија, Карић, Матковић,