U 4. kolu Premijer lige BiH FK "Široki" je kao domaćin slavio protiv FK "Leotara" 1:0 (1:0).

Do 30. minuta viđena je izjednačena utakmica, a onda su gosti imali šansu kada je golman domaćina loše ispucao loptu, ali se ona odbila u polje. Ipak, sedam minuta kasnije oboren je Taddei, a sudija pokazuje na bijelu tačku. Siguran realizator je Vukoje koji je postigao svoj treći pogodak u ovoj sezoni.

Nije se ni slutilo da će biti to jedini gol na utakmici. Tokom drugog poluvremenaa bilo je šansi na obje strane, ali se rezultat nije promijenio tako da je konačan rezultat 1:0.

U narednom kolu u Trebinje dolazi FK "Velež".

Stadion "Pecara". Glavni sudija: Josip Martinović (Čapljina). Pomoćne sudije: Marko Zelenika (Mostar) i Davor Vukašinović (Rogatica). Delegat: Davor Ristović (Istočno Sarajevo). Posmatrač suđenja: Ratko Kunić (Banjaluka).

NK "Široki Brijeg": Tomić, Medić, Barišić, Mašić, Vukoja (od 62. Lovrić), Kpan (od 46. Pejić), Taddei (od 46. Bagarić), Lukić, Ćavar, Kuprešak, De Oliveira.

FK "Leotar": Puletić, Milović (od 84. minuta Paranos), Čubrilo, Aćimović, Đajić, Perišić, Cvetković, Đuderija, Karić, Matković,