У 2. колу Премијер лиге БиХ ФК "Леотар" је поражен од ФК "Слога" из Добоја 4:0(2:0), а утакмица се играла у Модричи.

Обје су екипе отворено играле и било је прилика са обје стране. Ипак, домаћин је повео голом Куленовића у 36. минуту. Други гол дао је Јанковић у 45. минуту и са резултатом 2:0 отишло се на одмор.

На почетку другог полувреемна, у 49. минуту, Куленовић је дао свој други гол, а након тога гола гости су тотално пали. Четврти гол дао је Хасанбеговић у 78. минуту.

У наредном колу Леотар је домаћин, а у Полице стиже првак ХШК "Зрињски" из Мостара.

Стадион др "Милан Јелић". Главни судија: Адмир Мусић (Храсница). Помоћници: Моамер Чаушевић (Сарајево) и Един Реџовић (Сарајево). Делегат: Јасмин Мемишевић (Бреза). Посматрач суђења: Асмир Будимлић (Бихаћ).

ФК "Слога": Трако, Хасанбеговић, Стапић, Кујунџић(од 64. минута Стевановић), Зајић(од 81. минута Баштић), Попара, Ђорић, Шаула, Јанковић(од 64. минута Дадић), Милаковић(од 81. минута Чолић), Куленовић(од 86.минута Јашаревић).

ФК "Леотар": Пулетић, Миловић, Ђајић, Чубрило, Матковић, Ђудерија(од 46. минута Кордић), Матковић, Перван(од 62. минута Милић), Тодоровић(од 81. минута Албијанић), Перишић(од 62.минута Карић), Аћимовић(од 85.