U 2. kolu Premijer lige BiH FK "Leotar" je poražen od FK "Sloga" iz Doboja 4:0(2:0), a utakmica se igrala u Modriči.

Obje su ekipe otvoreno igrale i bilo je prilika sa obje strane. Ipak, domaćin je poveo golom Kulenovića u 36. minutu. Drugi gol dao je Janković u 45. minutu i sa rezultatom 2:0 otišlo se na odmor.

Na početku drugog poluvreemna, u 49. minutu, Kulenović je dao svoj drugi gol, a nakon toga gola gosti su totalno pali. Četvrti gol dao je Hasanbegović u 78. minutu.

U narednom kolu Leotar je domaćin, a u Police stiže prvak HŠK "Zrinjski" iz Mostara.

Stadion dr "Milan Jelić". Glavni sudija: Admir Musić (Hrasnica). Pomoćnici: Moamer Čaušević (Sarajevo) i Edin Redžović (Sarajevo). Delegat: Jasmin Memišević (Breza). Posmatrač suđenja: Asmir Budimlić (Bihać).

FK "Sloga": Trako, Hasanbegović, Stapić, Kujundžić(od 64. minuta Stevanović), Zajić(od 81. minuta Baštić), Popara, Đorić, Šaula, Janković(od 64. minuta Dadić), Milaković(od 81. minuta Čolić), Kulenović(od 86.minuta Jašarević).

FK "Leotar": Puletić, Milović, Đajić, Čubrilo, Matković, Đuderija(od 46. minuta Kordić), Matković, Pervan(od 62. minuta Milić), Todorović(od 81. minuta Albijanić), Perišić(od 62.minuta Karić), Aćimović(od 85.