У првој припремној утакмици пред почетак првенства у Премијер лиги БиХ ФК "Леотар" је у Даниловграду одиграо неријешено 1:1 (0:1) са ФК "Адрија" из Подгорице.

Гледаоци су видјели два гола у утакмици између премијерлигаша БиХ и члана Регионалне лиге "Центар" Црне Горе.

На полувријеме се отишло са минималном предношћу гостију, а гол је дао Аћимовић у 40. минуту. Леотар је имао шансу преко Параноса, али је његов шут ка голу спријечила статива.

У наставку утакмице Требињци су имали пенал, али је шут Первана одбранио Р. Перишић који је био на голу Адрије. Подгоричани су у 85. минуту изједначили резултат на 1:1.

Наредна утакмица је против ФК "Арсенал" из Тивта члана Прве лиге Црне Горе.

ФК "Леотар": Пулетић, Миловић, Чубрило, Ђајић, Бобић, М. Перишић, Милић, Паранос, Матковић, Аћимовић, Тодоровић. Још су играли: Р. Перишић, Цветковић, Рачић, Станојевић, Вулић, Перван, Полић, Албијанић, Микић, Глоговац.