
Посљедњу априлску суботу у Требињу обиљежило је веома лијепо вријеме са више него пријатна 22 степена Целзијуса, улице пуне људи и баште кафића испуњене до посљедњег мјеста.
У граду је било баш доста људи, посебно гостију који су Требиње изабрали као дестинацију за одмор за првомајске празнике. Врвило је у парку, испод платана, преко мостова, а и продавци на зеленој пијаци не крију да је данас био добар пазарни дан.
Шта смо све забиљежили погледајте на фотографијама Јована Видаковића.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Шта Ви мислите о овоме?