U 23. kolu Premijer lige BiH RK "Leotar" je izgubio od RK "Vogošća" u gostima rezultatom 31:21(14:12). Nakon ovog poraza Trebinjci se i dalje nalaze na trećem mjestu na tabeli sa 27 bodova.

Domaćin je u šestom minutu vodio sa 2:0, a u 15. minutu bilo je 8:5. Gosti su golom Arizanovića sa sedam metara izjednačili na 10:10 u 22. minutu. Leotar je vodio i 10:11 i 11:12, ali domaćin odlazi na odmor sa prednošću od dva gola 14:12.

Tokom drugog poluvremena domaćin u 45. minutu imao vođstvo od 23:18, a u 55. minutu 27:20. Do kraja utakmice domaćin je dao tri gola, a gosti jedan za konačan rezultat 31:21.

Ovo je bila utakmica sa dosta kontakata, nezgodnih startova i Radovan Uljarević je dobio posjekotinu koja mu je ušivena.

Najefikasniji kod pobjednika bili su Memić sa 9, Ombaša sa 8 i Čelica sa 6 golova, a kod Trebinjaca Tomić sa 5 i Milojević sa 4 gola.

U subotu u Sportsku dvoranu "Miloš Mrdić" dolazi RK " Izviđač" iz Ljubuškog.

Sportska dvorana "Amel Bečković". Sudijski par: Saša Bijeljić i Miloslav Tovilović. Delegat: Elvis Marčetić. Isključenja: Vogošća 8x2, a Leotar 7x2.

RK "Vogošća": Kadrić, Selimović, Đapo 1, Korjenić, Čelica 6, Efendić, Čordalija, Ombaša 8, Semić, Memić 9, Hrbat, Baraković 2, Isaković, Džemidžić, E. Skopljak 5. Trener: Senad Skopljak.

RK "Leotar": Savović, Milojević 4, Arizanović 3, Ninković 1, Ivanović, Parežanin, Uljarević 1, Ratković, Tomić 5, Stojanović, Todorov, Babić, V. Kovač 3, Smajilbegović 3, Knežević. Trener: Darko Tavrić.