Члан АК "Требиње" Марко Шуковић проглашен је за најбољег атлетичара у конкуренцији млађих јуниора за 2021. годину у БиХ у оквиру свечаног дијела Скупштине Атлетског савеза БиХ.

Овај млади Требињац је државни и балкански првак, рекордер БиХ у категорији млађих јуниора у скоку у вис.

Свечаност је одржана у Спортском центру "Зетра" у Сарајеву гдје су додијељена признања најбољим појединцима и атлетским колективима у 2021. години.

С друге стране, чланови АК "Требиње" су на 26. Атлетском трофеју Црне Горе освојили једну златну медаљу, двије сребрне и једну бронзану медаљу.

Сара Томић је у трци на 800 метара освојила прво мјесто, док је Катарина Филиповић у бацању кугле била друга, а у бацању копља трећа. Нина Зуровац је у дисциплини бацање диска освојила друго мјесто. Такмичење је одржано на стадиону "Тополица" у Бару.