Član AK "Trebinje" Marko Šuković proglašen je za najboljeg atletičara u konkurenciji mlađih juniora za 2021. godinu u BiH u okviru svečanog dijela Skupštine Atletskog saveza BiH.

Ovaj mladi Trebinjac je državni i balkanski prvak, rekorder BiH u kategoriji mlađih juniora u skoku u vis.

Svečanost je održana u Sportskom centru "Zetra" u Sarajevu gdje su dodijeljena priznanja najboljim pojedincima i atletskim kolektivima u 2021. godini.

S druge strane, članovi AK "Trebinje" su na 26. Atletskom trofeju Crne Gore osvojili jednu zlatnu medalju, dvije srebrne i jednu bronzanu medalju.

Sara Tomić je u trci na 800 metara osvojila prvo mjesto, dok je Katarina Filipović u bacanju kugle bila druga, a u bacanju koplja treća. Nina Zurovac je u disciplini bacanje diska osvojila drugo mjesto. Takmičenje je održano na stadionu "Topolica" u Baru.