У 25. колу Премијер лиге БиХ на Грбавици је ФК "Жељезничар" побиједио ФК "Леотар" 3:0 (3:0).

Домаћин је одлично отворио данашњу утакмицу јер је у петом минуту голом Хоџића повео са 1:0. У 23. минута стријелац првог гола асистирао је Субашићу за 2:0. Ту није био крај геади Сарајлија. У 29.минута је Субашић асистирао Мекићу за 3:0.

Током другог полувремена није било голова тако да је коначан резултат остао из првог полувремена 3:0.

У наредном колу у Требиње долази НК "Широки Бријег".

Стадион "Грбавица". Главни судија: Лука Билбија (Приједор). Помоћници: Арнел Новалић (Добој) и Небојша Жугић (Бањалука). Четврти судија: Драган Петровић (Бањалука). Делегат: Љубан Фрљић. Посматрач суђења: Алија Лизде (Мостар).

ФК "Жељезничар": Бендер, Косорић, Галић, Блажевић, Дрина, Мекић, Хајдаревић, Субашић, Штилић, Ресић, Хоџић. Тренер: Едис Мулалић.

ФК "Леотар": Пулетић, Миловић, Станојевић, Чубрило, Тодоровић, Дујаковић, Сантрач, Чичба, Медан(од 8.минута Крстовски), Ђурић, М.Перишић. Тренер: Миодраг Бодирога.