U 25. kolu Premijer lige BiH na Grbavici je FK "Željezničar" pobijedio FK "Leotar" 3:0 (3:0).

Domaćin je odlično otvorio današnju utakmicu jer je u petom minutu golom Hodžića poveo sa 1:0. U 23. minuta strijelac prvog gola asistirao je Subašiću za 2:0. Tu nije bio kraj geadi Sarajlija. U 29.minuta je Subašić asistirao Mekiću za 3:0.

Tokom drugog poluvremena nije bilo golova tako da je konačan rezultat ostao iz prvog poluvremena 3:0.

U narednom kolu u Trebinje dolazi NK "Široki Brijeg".

Stadion "Grbavica". Glavni sudija: Luka Bilbija (Prijedor). Pomoćnici: Arnel Novalić (Doboj) i Nebojša Žugić (Banjaluka). Četvrti sudija: Dragan Petrović (Banjaluka). Delegat: Ljuban Frljić. Posmatrač suđenja: Alija Lizde (Mostar).

FK "Željezničar": Bender, Kosorić, Galić, Blažević, Drina, Mekić, Hajdarević, Subašić, Štilić, Resić, Hodžić. Trener: Edis Mulalić.

FK "Leotar": Puletić, Milović, Stanojević, Čubrilo, Todorović, Dujaković, Santrač, Čičba, Medan(od 8.minuta Krstovski), Đurić, M.Perišić. Trener: Miodrag Bodiroga.