У 20. колу Првенства БиХ ЖКК "Леотар 03" је у Тузли побиједио КК "Јединство Џенекс" 70:89 (18:23, 21:24, 20:28, 11:14). Ово је 11 побједа малених и оне се налазе на четвртом мјесту на табели.

Гошће се нису снашле на почетку утакмице што су Тузланке искористиле и биле у вођству све до петог минута. Кошевима Јоване Милаковић Леотар 03 прелази у вођство од 11:13, а првих десет минута завршено је 18:23.

Јединство је на почетку другог полувремена преузело вођство 27:23, 29:25 у 14. минуту. До краја ове четвртине домаће играчице дале су 10, а гошће 22 коша тако да се на полувријеме отишло са резултатом 39:47.

За првих пет минута трећег периода екипа Милорада Надаждина прави серију 0:15 тако да је на семафору писало 39:62. Већ је тада било ријешено питање побједника, а у посљедњу четвртину ушло се са 59:75.

Четврти период припао је Требињкама 11:14 за коначан резултат 70:89.

Код домаћина најбоља је била Феукић са дабл-дабл учинком од 31 коша и 10 скокова, а код побједника Милаковић је имала дабл-дабл од 21 коша и 16 скокова и феноменална Достинић са 34 коша уз 69% шута из игре.

У наредном колу у Требиње долази КК "РМУ "Бановићи".

КК "Јединство Џенекс": Феукић 31, Бећировић 7, Смајић 14, Разић 9, Нуркић, Јусић 4, Шаћировић 5, Османовић, Рамић, Халиловић. Тренер: Озрен Селесковић.

ЖКК "Леотар 03": М. Даковић 11, Достинић 34, Милаковић 21, Радовановић 2, Путица 7, Савић 2, Мрдић, Бегенишић 12, Шапурић, И. Даковић. Тренер: Милорад Надаждин.