U 20. kolu Prvenstva BiH ŽKK "Leotar 03" je u Tuzli pobijedio KK "Jedinstvo Dženeks" 70:89 (18:23, 21:24, 20:28, 11:14). Ovo je 11 pobjeda malenih i one se nalaze na četvrtom mjestu na tabeli.

Gošće se nisu snašle na početku utakmice što su Tuzlanke iskoristile i bile u vođstvu sve do petog minuta. Koševima Jovane Milaković Leotar 03 prelazi u vođstvo od 11:13, a prvih deset minuta završeno je 18:23.

Jedinstvo je na početku drugog poluvremena preuzelo vođstvo 27:23, 29:25 u 14. minutu. Do kraja ove četvrtine domaće igračice dale su 10, a gošće 22 koša tako da se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 39:47.

Za prvih pet minuta trećeg perioda ekipa Milorada Nadaždina pravi seriju 0:15 tako da je na semaforu pisalo 39:62. Već je tada bilo riješeno pitanje pobjednika, a u posljednju četvrtinu ušlo se sa 59:75.

Četvrti period pripao je Trebinjkama 11:14 za konačan rezultat 70:89.

Kod domaćina najbolja je bila Feukić sa dabl-dabl učinkom od 31 koša i 10 skokova, a kod pobjednika Milaković je imala dabl-dabl od 21 koša i 16 skokova i fenomenalna Dostinić sa 34 koša uz 69% šuta iz igre.

U narednom kolu u Trebinje dolazi KK "RMU "Banovići".

KK "Jedinstvo Dženeks": Feukić 31, Bećirović 7, Smajić 14, Razić 9, Nurkić, Jusić 4, Šaćirović 5, Osmanović, Ramić, Halilović. Trener: Ozren Selesković.

ŽKK "Leotar 03": M. Daković 11, Dostinić 34, Milaković 21, Radovanović 2, Putica 7, Savić 2, Mrdić, Begenišić 12, Šapurić, I. Daković. Trener: Milorad Nadaždin.