У 18. колу Првенства БиХ ЖКК "Леотар 03" је у Спортској дворани "Милош Мрдић" поражен од КК "Орлови" из Бањалуке 51:56 (12:14, 17:13, 12:15, 10:14). Требињке су пружиле одличан отпор јединој непораженој екипи у Првенству БиХ и екипи која је освојила треће мјесто у Регионалној WАНА лиги.

Гошће су након пет минута водиле са 4:6, а на крају прве четвртине било је 12:14. Другу четвртину екипа Милорада Надаждина је добила са 17:13 тако да се на полувријеме отишло са вођством домаћина од 29:27.

Бањалучанке су у трећој четвртини преокренуле резултат у своју корист, а тројком Путице у посљедњој секунди ушло се у посљедњих десет минута са минималном предношћу гошћи од 41:42.

Екипа Орлова заиграла је агресивније и у овој четвртини имали су и плус девет кошева предности 45:54, али након 40 минута игре на семафору је писало 51:56.

Након утакмице тренер Милорад Надаждин је нагласио да је његова екипа одиграла коректну утакмицу.

"Видјели сте да је наш противник био преуморан након толиких утакмица. Пружили смо достојан отпор и честитам мојим дјевојкама, а наредна утакмица против КК 'Лавови' веома нам је битна", јасан је Надаждин.

ЖКК "Леотар 03": М. Даковић, Гудељ 10, Савић, И. Даковић, Пажин 11, Достинић 7, Брњашић, Милаковић 8, Гутић, Мрдић, Шапурић, Путица 15. Тренер: Милорад Надаждин.

КК "Орлови": Вулић, Девура, Х. Предојевић 8, А. Шипка 8, Шобот 4, Маран, Ј. Предојевић, Дамјановић, Т. Шипка, Зељковић 17, Рајић 8, Кондић 11. Тренер: Драгана Свитлица.