U 18. kolu Prvenstva BiH ŽKK "Leotar 03" je u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" poražen od KK "Orlovi" iz Banjaluke 51:56 (12:14, 17:13, 12:15, 10:14). Trebinjke su pružile odličan otpor jedinoj neporaženoj ekipi u Prvenstvu BiH i ekipi koja je osvojila treće mjesto u Regionalnoj WANA ligi.

Gošće su nakon pet minuta vodile sa 4:6, a na kraju prve četvrtine bilo je 12:14. Drugu četvrtinu ekipa Milorada Nadaždina je dobila sa 17:13 tako da se na poluvrijeme otišlo sa vođstvom domaćina od 29:27.

Banjalučanke su u trećoj četvrtini preokrenule rezultat u svoju korist, a trojkom Putice u posljednjoj sekundi ušlo se u posljednjih deset minuta sa minimalnom prednošću gošći od 41:42.

Ekipa Orlova zaigrala je agresivnije i u ovoj četvrtini imali su i plus devet koševa prednosti 45:54, ali nakon 40 minuta igre na semaforu je pisalo 51:56.

Nakon utakmice trener Milorad Nadaždin je naglasio da je njegova ekipa odigrala korektnu utakmicu.

"Vidjeli ste da je naš protivnik bio preumoran nakon tolikih utakmica. Pružili smo dostojan otpor i čestitam mojim djevojkama, a naredna utakmica protiv KK 'Lavovi' veoma nam je bitna", jasan je Nadaždin.

ŽKK "Leotar 03": M. Daković, Gudelj 10, Savić, I. Daković, Pažin 11, Dostinić 7, Brnjašić, Milaković 8, Gutić, Mrdić, Šapurić, Putica 15. Trener: Milorad Nadaždin.

KK "Orlovi": Vulić, Devura, H. Predojević 8, A. Šipka 8, Šobot 4, Maran, J. Predojević, Damjanović, T. Šipka, Zeljković 17, Rajić 8, Kondić 11. Trener: Dragana Svitlica.