
Народна скупштина РС изгласала је Закон о непокретној имовини која се користи за функционисање јавне власти, чиме је први пут враћена надлежност из једног дијела области непокретне имовине са нивоа БиХ на ниво РС.
За овај закон гласало је 61 посланик, док их је двоје било против, а није било уздржаних.
У току је гласање по осталим до сада апсолвираним тачкама на сједници скупштине.
Шта Ви мислите о овоме?