U Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" odigrane su utakmice mlađih kategorija 2007, 2009 i 2010. godište, članova ŽRK "Leotar" i RK "Leotar" sa svojim vršnjacima iz RK "Izviđača".

Generacija 2007. godište, u kategoriji djevojčica, izgubila je sa 15:17 (6:8) od djevojčica iz Ljubuškog. Gošće su povele sa 0:2 i tu prednost su i održale do kraja poluvremena jer se na pauzu otišlo sa 6:8. Tokom drugog poluvremena gošće su održavale prednost iz prvih 20. minuta, ali su u jednom trenutku imale i plus četiri. Ipak, Trebinjke su na kraju sa mini serijom od 2:0 smanjili za konačan rezultat od 15:17.

Najefikasnije kod domaćina bile su Brkan sa 6 i Bujaković sa 3 gola, a kod gošći Vegar sa 7 golova.

Djevojčice iz Ljubuškog 2009. godište pobijedile su Trebinjke sa 12:14 (5:12). Gošće su povele sa 0:1, ali golom M. Šišić dolazi do izjednačenja 1:1. Nakon toga, djevojčice iz Ljubuškog prave seriju 0:5 i dolaze do prednosti 1:6. Do odlaska na pauzu Izviđač je povećao prednost jer se na pauzu otišlo sa rezultatom 5:11. Ipak, u drugih 20. minuta Leotar je dao sedam, a gošće tri za konačan rezultat od 12:14.

Kod Leotara najbolje su bile Račić sa 5 i Šišić i Musić sa po 3 gola, a u redovima pobjednika Bezer sa 4 gola.

Dječaci iz RK "Izviđač" 2010 .godište bili su bolji od Leotara 6:30 (2:14). Na kraju je odigran i miks dječaci i djevojčice 2011. godište, a rezultat je bio 10:10.

Lijepo je bilo vidjeti druženje dječaka i djevojčica iz Trebinja i Ljubuškog, a njihova nasmijana lica govorila su da je to bilo prelijepo popodne za njjih.

ŽRK "Leotar" (2007. godište): B. Špec, K. Špec, Spaić 2, Bujaković 3, Aleksić, Brkan 6, Lozo, Šišić, Musić 2, Ambulija, S. Kojović 2, Vukoje, K. Kojović, Račić, Grubačić. ŽRK "Leotar"(2009. godište): Ilić, I. Bujaković, Aleksić, Šupljeglav 1, Kojović, Zubac, Grubačić, Račić 5, Spaić, Šišić 3, Ambulija. M. Bujaković 1, Musić 3.