У 5. колу Првенства БиХ ЖКК "Леотар 03" је у Источној Илиџи побиједио домаћи ЖКК "Игман" 58:123 (10:32, 14:27, 18:33, 16:31). Ово је друга побједа Малених у четири кола.

Од почетка утакмице видјело се ко је газда на терену јер је већ након првих десет минута на семафору писало 10:32, а на полувријеме се отишло са резултатом 24:59. Током другог полувремена разлика је расла за коначан резултат од 58:123.

Све играчице које су имале минутаже уписале су се у листу стријелаца. У редовима домаћина бриљирала је Шеховац са 35 кошева, а код гошћи двије играчице имале су дабл-дабл учинак Бегенишић са 20 кошева и 13 скокова и Милаковић са 11 кошева и 12 скокова, док је Гудељ постигла 21 поен, а Достинић 19.

Малене у наредном колу гостују у Коњицу против истоимене екипе.

ЖКК "Игман": Зиројевић 2, Черемиџић 1, Шеховац 35, Ј. Ковач 9, Авдић 5, Рончевић, Тешановић, Поповић, Бјелица, А. Ковач, Крајсумовић 6, Андрић. Тренер: Зоран Шеховац.

ЖКК "Леотар 03": М. Даковић 16, Гудељ 21, Милаковић 11, Достинић 19, Бегенишић 20, Савић 7, И. Даковић 4, Надаждин 1, Мрдић 6, Радовановић 5, Шапурић 13, Глушац. Тренер: Милорад Надаждин.