Фудбалери Леотара поражени су од мостарског Вележа резултатом 1:3 у 18. колу Премијер лиге чиме су забиљежили четврти узастопни пораз.

Леотар је из прве шансе на утакмици стигао до вођства. Играо се 17. минут када је Зајмовић направио прекршај у казненом простору, а судија Адмир Шеховић показао је на бијелу тачку.

Погодио је Максимовић за предност домаћег тима од 1:0. Вележ је већ два минута касније дошао до изједначења и то аутоголом Перишића.

Лош терен и киша отежавали су игру, а прво полувријеме завршено је резултатом 1:1.

У Полицама су мреже мировале до 69. минута, када је Зајмовић довео Вележ у вођство, а коначан резултат поставио је Пршеш у 89. минуту и то је 1:3.

Фудбалери Леотара у петак, 3. децембра, гостују у Мостару, гдје ће се састати са Зрињским.