255953700_194387119544968_3749985767293067746_n.jpg

Министар пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске Борис Пашалић данас је у Бањалуци разговарао са делегацијом Привредне коморе Војводине на челу са предсједником Коморе Бошком Вучуревићем.

Састанак је уприличен поводом одржавања манифестације “Дани Војводине у Републици Српској“.

“Разговарано је о могућностима унапређења сарадње између Војводине и Републике Српске, те о плановима за заједничке пројекте у области пољопривреде”, саопштено је из ресорног министарства.

Након састанка министар Пашалић и чланови делегације Привредне коморе Војводине, заједно ће обићи Јесењи сајам који се данас одржава у Бањалуци.