
Министар пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске Борис Пашалић данас је у Бањалуци разговарао са делегацијом Привредне коморе Војводине на челу са предсједником Коморе Бошком Вучуревићем.
Састанак је уприличен поводом одржавања манифестације “Дани Војводине у Републици Српској“.
“Разговарано је о могућностима унапређења сарадње између Војводине и Републике Српске, те о плановима за заједничке пројекте у области пољопривреде”, саопштено је из ресорног министарства.
Након састанка министар Пашалић и чланови делегације Привредне коморе Војводине, заједно ће обићи Јесењи сајам који се данас одржава у Бањалуци.
Шта Ви мислите о овоме?