У 2. колу Првенства БиХ КК "Леотар" је у Спортској дворани "Милош Мрдић" побиједио КК "Слобода" 76:71 (16:16, 25:16, 17:18, 18:21).

Након првих десет минута и неријешеног резултата 16:16, домаћин је додао гас и на полувријеме се отишло са 41:32.

На крају се испоставило да је друга четвртина била одлучујућа. Трећу и четврту четвртину добили су гости са једним и три коша разлике, али је то било недовољно да се угрози побједа Леотара.

КК "Леотар" : Б. Ђурасовић 12, Раичевић 4, Шакотић 12, Јефтић 6, Кртинић 15, Н. Ђурасовић 11, Миљеновић, Алексић 10, Марић, Милидраговић 2, Нинковић 4. Тренер: Марко Ичелић.

КК" Давис 13, Аликадић 3, Самац 3, Делалић 17, Лелић 6, Дурмо 19, Албојанић 10, Аликадић 3, Халилчевић, Црнић, Омеровић, Ћосић. Тренер: Недим Џемић.