U 2. kolu Prvenstva BiH KK "Leotar" je u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" pobijedio KK "Sloboda" 76:71 (16:16, 25:16, 17:18, 18:21).

Nakon prvih deset minuta i neriješenog rezultata 16:16, domaćin je dodao gas i na poluvrijeme se otišlo sa 41:32.

Na kraju se ispostavilo da je druga četvrtina bila odlučujuća. Treću i četvrtu četvrtinu dobili su gosti sa jednim i tri koša razlike, ali je to bilo nedovoljno da se ugrozi pobjeda Leotara.

KK "Leotar" : B. Đurasović 12, Raičević 4, Šakotić 12, Jeftić 6, Krtinić 15, N. Đurasović 11, Miljenović, Aleksić 10, Marić, Milidragović 2, Ninković 4. Trener: Marko Ičelić.

KK" Davis 13, Alikadić 3, Samac 3, Delalić 17, Lelić 6, Durmo 19, Albojanić 10, Alikadić 3, Halilčević, Crnić, Omerović, Ćosić. Trener: Nedim Džemić.