У 7. колу Премијер лиге БИХ РК "Леотар" је у Горњем Вакуфу-Ускопље славио над домаћом МРК "Слога" 29:30 (15:14).

До половине првог полувремена била је резултатска равнотежа, али домаћини стичу три гола предности. Леотар ипак стиже заостатак и на одмор се отишло са 15:14 за домаћина.

У току другог полувремена домаћин води 2-3 гола до 45. минута. Требињци стижу до изједначења и у задњих 15- минута се улази у неизвесну завршницу гдје се екипе смјењују у вођству.

Леотар на 5 секунди до краја преко Ратковића постиже гол за побједу. Задњих 5 секунди Слога није успјела да угрози гол Леотара.

Судијски пар: Недим Арнаутовић и Александар Јовић. Делегат: Младен Рајић. Искључења: Слога 3x2, а Леотар 3x2.

МРК"Слога": Агић, Биљака, Халебић 6,Амитовић 2, Штркаљ, Ајxин Демировић 2, Дедић, Чабер, Чалук, Поквић, Бошкић, Уљаревић 5, Шаренац 8, Амер Демировић, Јамаковић 6. Тренер: Александар Радосављевић.

РК "Леотар" : Савовић, Вераја, Аризановић 8, Парежанин 2, Милојевић 5, Омеровић, Ратковића 3, Тодоров, Бабић, Смајилбеговић 9, В. Ковач, Томић 2, Ивановић 1. Тренер: Дарко Таврић.