У првом колу Првенства БиХ ЖКК "Леотар 03" је у Спортској дворани "Милош Мрдић" славио над КК "Млади крајишник" из Бањалуке 52:45 (15:10, 18:11, 8:11, 11:13).

Играчице Милорада Надаждина биле су боље у прве двије четвртине, а гошће у трећој и четвртој за коначан тријумф Требињки од седам кошева.

Домаће играчице су првих десет минута добиле са пет, а других десет са седам кошева разлике тако да се на одмор отишло са резултатом 33:21. У другом полувремену гошће су трећи период добиле са три, а посљедњи са два коша разлике тако да је на крају резултат гласио 52:45 за домаће.

Најбоља на утакмици била је Јована Милаковић која је имала дабл-дабл учинак од 27 кошева и 24 скока уз валоризацију од 43, а код гошћи најефикаснија је била Гуска са 15 кошева.

ЖКК "Леотар 03": М. Даковић, Гудељ 6, Достинић 9, Милаковић 27, Бегенишић Савић, И. Даковић, Пажин 2, Гутић, Радовановић, Путица, Шапурић. Тренер: Милорад Надаждин.

КК "Млади Крајишник": Миљевић 8, Симић 2, Гуска 15, А. Слијепчевић 2, Сировина 10, Старчевић 3, Мандић, Чолић, Јанковић 5, Ромчевић, В. Слијепчевић, Игњатић. Тренер: Драго Каралић.