U prvom kolu Prvenstva BiH ŽKK "Leotar 03" je u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" slavio nad KK "Mladi krajišnik" iz Banjaluke 52:45 (15:10, 18:11, 8:11, 11:13).

Igračice Milorada Nadaždina bile su bolje u prve dvije četvrtine, a gošće u trećoj i četvrtoj za konačan trijumf Trebinjki od sedam koševa.

Domaće igračice su prvih deset minuta dobile sa pet, a drugih deset sa sedam koševa razlike tako da se na odmor otišlo sa rezultatom 33:21. U drugom poluvremenu gošće su treći period dobile sa tri, a posljednji sa dva koša razlike tako da je na kraju rezultat glasio 52:45 za domaće.

Najbolja na utakmici bila je Jovana Milaković koja je imala dabl-dabl učinak od 27 koševa i 24 skoka uz valorizaciju od 43, a kod gošći najefikasnija je bila Guska sa 15 koševa.

ŽKK "Leotar 03": M. Daković, Gudelj 6, Dostinić 9, Milaković 27, Begenišić Savić, I. Daković, Pažin 2, Gutić, Radovanović, Putica, Šapurić. Trener: Milorad Nadaždin.

KK "Mladi Krajišnik": Miljević 8, Simić 2, Guska 15, A. Slijepčević 2, Sirovina 10, Starčević 3, Mandić, Čolić, Janković 5, Romčević, V. Slijepčević, Ignjatić. Trener: Drago Karalić.