Фудбалери Леотара побиједили су бијељински Радник са 1:0 у 12. колу Премијер лиге БиХ. Једини гол на утакмици постигао је Секуловић у 78. минуту утакмице.

Током првих 45. минута Леотар је одиграо слабије него у досадашњим утакмицама у Требињу. Императив побједе био је велика препрека, а исто тако је и Радник добро поставио игру тако да домаћин није дошао до изражаја.

Бијељинци су пуно проблема задали противнику и у 40. минуту преко Пантелића погодили су пречку. Резултатом 0:0 отишло се на полувријеме.

Током првог полувремена у 18. минуту нa терен је "ушао" пас који је изазвао прекид утакмице на пар минута.

У 46. минуту Требињци су имали шансу преко Аћимовића, али његов шут голман гостију је одбранио. Гости су имали прилике преко Пантелића у 48. и Марковића у 50. минуту, али jr њихове шутеве одбранио Вукановић.

Домаћин је имао шансу у 50. минуту, али je шут Аћимовића прошао крај лијеве стативе гостију. Домаћин је имао теренску иницијативу, а у 78. минуту одушевљење на стадиону. Створила се велика гужва у петерцу гостију и Секуловић је био најприсебнији и "угурао" лопту у мрежу Радника за вођство од 1:0.

До краја није било промјена и Лео је дошао до нове побједе.

Након утакмице тренер Бранислав Крунић је истaкао да је ова утакмица била битна и тешка за његову екипу.

"Момци су носили притисак и знали су шта им значи ова побједа и у моменту постизања гола то су и показали. Тада је било три, четири играча која су хтјела да постигну гол, били су на лопти. Била је жеља за голом, побједом и то је можда по мени и пресудило ову данашњу утакмицу", истакао је Крунић.

Леотар има 14 бодова.

У наредном колу у Полице долази бањалучки Борац.

Стадион у Полицама: 400 гледалаца. Главни судија: Зоран Грбић. Помоћне судије: Амир Кадић и Емир Захирагић. Четврти судија: Матео Муса. Делегат: Горан Скоко. Жути картони: Арсић, Пребирачевић, Секуловић, Милић и Паранос (Леотар).

ФК "Леотар": Вукановић, Миловић, Тодоровић (од 54.минута Паранос), Максимовић (од од 54. минута Милић), Секуловић, Аћимовић (од 80. минута Андрић), А. Ђурић (од 46. минута Пребирачевић), Перишић, Арсић, Босанчић, Зец (од 70. минута Ристић). Тренер: Бранислав Крунић.

ФК "Радник": Хоџић, Никић, Батар, Сушић, Попара (од 77. минута Гајић), Благојевић (од 63. минута Тахрић), Ристановић, Марковић (од 82. минута Урошевић), В. Ђурић (од 63.bминута Гогић), Пантелић (од 77. минута Хасукић), Шуберт. Тренер: Владо Јагодић.