Fudbaleri Leotara poraženi su na gostovanju u Sarajevu sa 1:0 od ekipe Željezničara u 11. kolu Premijer lige BiH.

Jedini gol na utakmici postignut u 44. minutu, kada je na jednu odbijenu loptu iz šesnaesterca Leotara natrčao Mekić i sa 25 metara šutirao u desni ugao Perišića. Lopta se od stative odbila u leđa Perišića i ušla u mrežu za 1:0.

Domaćin je u drugom poluvremenu imao šansu preko Mekića u 71. minutu, ali je lopta završila iznad prečke. U 77. minutu Bojov šut odlično je odbranio Perišić.

Trebinjci su zaprijetili u 80. minutu preko Milovića, ali je njegov šut odbranio Bender. Do kraja meča nije bilo promjena za konačan rezultat od 1:0.

Tokom svih 90. minuta Leotar skoro da nije stvorio ozbiljniju šansu kojom bi bar pokušao da ugrozi gol domaćina.

U nastavku prvenstva Leotar će u naredna tri kola biti domaćin u Policama Radniku, Borcu i Slobodi. Već u narednom kolu u Trebinje dolazi ekipa bijeljinskog Radnika.

Leotar ima 11 bodova i utakmica sa Bijeljincima biće direktna borba klubova koji se bore za opstanak.

Stadion "Grbavica". Glavni sudija: Luka Bilbija (Prijedor). Pomoćne sudije: Mirza Čejvanović (Tuzla) i Marko Zelenika (Mostar). Delegat: Safet Radmilović (Goražde). Žuti kartoni: Vrhovac, Beća (Željezničar), a Mićunović, Milić. Sekulović (Leotar).

FK "Željezničar": Bender, Malić, Kosorić, Subašić(od 62. minuta Crnčević), Mujezinović, Jurčić (od 69.minuta Gasal), Zdunić, Vrhovac, Bojo (od 79. minuta Bekrić) , Beća, Mekić. Trener: Tomislav Ivković.

FK "Leotar": R. Perišić, Milović (od 84. minuta Milić), Paranos (od 46. minuta Todorović), Maksimović (od 46. minuta Bosančić), Sekulović, Aćimović, Čolić (od 64. minuta Mićunović), Đurić, M. Perišić, Arsić, Zec (od 84. minuta Ristić). Trener: Branislav Krunić.