Фудбалери Леотара поражени су у 4. колу Премијер лиге од екипе "Тузла ситија" резултатом 0:2.

Требињци су примили гол на самомпочетку меча. Стријелац је био Мешиновић. Иако су веома рано примили гол играчи Леотара се нису поколебали. Играло се више пред голом гостију, али без изразитих шанси.

Гости су у 23. минуту преко Гаврића имали шансу, али његов шут главом Перишић е одбранио. Домаћин је имао шансу у 24. и 44. минуту, али шутеве Секуловића и Тодоровића одбранио је Фејзић.

Током свих 45. минута публика је бодрила своје љубимце и аплаузима поздрављала њихове потезе.

У другом полувремену виђен је још један гол. У 54. минуту брза контра Џафића који је убацио у казнени простор Леотара, а Крпић постиже гол и то је 0:2.