Fudbaleri Leotara poraženi su u 4. kolu Premijer lige od ekipe "Tuzla sitija" rezultatom 0:2.

Trebinjci su primili gol na samompočetku meča. Strijelac je bio Mešinović. Iako su veoma rano primili gol igrači Leotara se nisu pokolebali. Igralo se više pred golom gostiju, ali bez izrazitih šansi.

Gosti su u 23. minutu preko Gavrića imali šansu, ali njegov šut glavom Perišić e odbranio. Domaćin je imao šansu u 24. i 44. minutu, ali šuteve Sekulovića i Todorovića odbranio je Fejzić.

Tokom svih 45. minuta publika je bodrila svoje ljubimce i aplauzima pozdravljala njihove poteze.

U drugom poluvremenu viđen je još jedan gol. U 54. minutu brza kontra Džafića koji je ubacio u kazneni prostor Leotara, a Krpić postiže gol i to je 0:2.