У пријатељској утакмици која је одиграна на стадиону у Полицама ФК "Леотар" је одиграо 0:0 са екипом "Игала" чланом Друге лиге Црне Горе.

Премијерлигаш БиХ је играо у комбинованом саставу. У првих 45. минута домаћин је имао неколико шутева према голу гостију, али Тодоровићу није успјело у 20, 27. и 43. минуту, као ни младом Колаку у 26. минуту да савладају Бјелицу.

Њихови шутеви је завршило изнај гола.

У другом полувремену исто није било голова тако да су мреже мировале.

ФК "Леотар": Вукановић, Миловић, Мићуновић, Рамић, Пребирачевић, Атељевић, Андрић, Перишић, Тодоровић, Колак, Зец. Тренер: Бранислав Крунић.

ФК "Игало": Бјелица, Петровић, Косаћ, Ивановић, Поповић, Копривица, Драгаш, Раичевић, Иван Море, Аугусто, Илић. Тренер: Игор Раичевић.

МИЛОШ АЋИМОВИЋ ПОНОВО У ЛЕОТАРУ

Још један Требињац, Милош Аћимовић вратио се у свој матични клуб ФК "Леотар". Након што је 2015. године напустио Полице и отишао у мостарски Зрињски, а након тога у аустријски СВ "Лафнитз", па поново у Зрињски и након тога у ФК "Крупу". Из овог клуба дошао је у Требиње.

Аћимовић је играо за репрезентацију БиХ У-17 и У-21 и репрезентацију Србије У-19. У сезони 2020/2021. за Крупу је одиграо 18 утакмица и постигао 4 гола.