У генералци пред почетак такмичења у Премијер лиги БиХ фудбалери Леотара одиграли су у Фочи неријешено 1:1 против екипе Сутјеске.

Фочаци су повели у 17. минуту преко Арбиње за 1:0.

Леотар је имао двије одличне шансе преко Шиповца у 5. и 18. минуту, али је голман Фочака Пајевић одбранио његове ударце. Требињци су имали прилику и у 42. минуту али је Ристић на набачену лопту закаснио за дјелић секунде.

На полувријеме се отишло са резултатом 1:0

У наставку утакмице тренер плаво-бијелих Бранислав Крунић извршио је шест измјена. До изједначења се чекало све до 65. минута, када је гол постигао Секуловић, након центаршута Зечевића.

То је био и коначан резултат меча - 1:1.

Леотар прву премијерлигашку утакмицу игра у петак, 16. јула у Бијељини.

ФК Леотар: Вукановић, Мићуновић, Арсић, Чолић, Шиповац, Шешељ, Босанчић, Колак, Ристић, Атељевић, Полић, Перишић, Зечевића, Паранос, Николић, Ђурић, Секуловић, Спаић, Медан, Бегенишић.