У другој пријатељској утакмици пред почетак Премијер лиге БиХ ФК "Леотар" је у Полицама славио против ФК "Младост" из Доње Горице чланом Друге лиге Црне Горе 3:1 (2:0).

Требињци су током првих 45. минута играли лијепо, створили су неколико шанси и постигли два поготка. Милић је затресао мрежу гостију у 26. минуту. Домаћин је дуплирао вођство у 44. минуту након продора и шута Параноса са десне стране, лопта се одбила до Мићуновића који је са 15 метара затресао мрежу гостију.

Резултатом 2:0 отишло се на одмор.

Током другог полувремена виђена у још два гола, по један на обје стране и неколико шанси. Прво су запријетили гости преко Кривокапића у 46. минуту, али његов шут главом прошао је покрај саме лијеве стативе голмана Вукановића. Домаћини су имали прилике преко Шешеља у 60, два пута Стојковић у 67. и 75. минуту, али голман гостију је одлично реаговао.

Трећи гол за домаћина постигао је Полић након одличне акције Требињаца у 85. минуту, а гости су преко Плазинића у 90. минуту након грешке домаћих одбрамбених играча постигли почасни погодак.

Треба истаћи да се по лијепом и сунчаном времену окупило око 300 гледалаца да посматра ову занимљиву утакмицу.

Главни судија утакмице био је Гојковић са помоћницима Петровићем и Вукосавом.

Након утакмице тренер Бранислав Крунић је рекао да је дата шанса свим играчима који су здрави и играли су по 45 минута.

"За 15 дана почиње првенство и морамо се окренути склапању тима којим би почели прво коло. Мислим да екипа игра компактно, виде се линије тима и да играчи који су завршили сезону нису имали велики одмор. Драго ми је да су гледаоци уживали у игри, а било је аплауза", истакао је Крунић.

Леотар у сриједу игра против НК "Зрињски" у Мостару.

ФК "Леотар": Перишић, Ђурић, Арсић, Милић, Зечевић, Ристић, Николић, Мићуновић, Паранос, Секуловић, Чолић Још су играли: Вукановић, Полић, Шешељ, А: Медан, Н. Медан, Џомбић, Спаић, Копривица, Аћимовиж, Атељевић, Стојковић, Бегенишић. Тренер: Бранислав Крунић.

ФК "Младост": Лучић, Дамдановић, Божовић, Хаџибеговић, Бојановић, Крстовић, Трипковић, Кривокапић, Ораховац, Бојић, Шекуларац. Још су играли: Мудреша, Ненезић, Јоковић, Николић, Михаљевић, Вујовић, Раичковић, Станисавић, Тешовић, Рацковић, Меденица, Плазинић, Шћепановић, Ајковић. Тренер: Рајко Мугоша.