Кадеткиње ЖКК "Леотар 03" пласирале су се на финални турнир кадетског првенства Републике Српске након што су на полуфиналном турниру у Требињу освојиле друго мјесто, иза КК "Лавови" из Брчког.

Младе Требињке су побиједиле КК "Будућност" из Бијељине 54:45 (14:17, 12:10, 12:10, 16:8). То је била изједначена утакмица, а након првог полувремена играчице из Бијељине имале су кош предности 26:27. Трећу четвртину добиле су Требињке са два коша разлике и у посљедњу четвртину ушло се са вођством домаћина од једног коша. Играчице тренера Гордане Гаћине су овај период добиле са 16:8 за коначан тријумф од 54:45.

Најефикаснија је била М. Даковић са 29 кошева, а у Будућности Митровић са 24 коша.

ЖКК "Леотар" је убједљиво славио против КК "Игман" из Источне Илиџе 85:33 (16:9, 20:6, 26:10, 23:8). Током цијеле утакмице домаћин је био бољи, а то се показало и на резултату.

Најефикаснија код побједника била је Бердовић са 25 кошева, а код гошћи Поповић са 15 кошева.

Требињке су изгубиле од КК "Лавови" из Брчког 59:74 (14:23, 14:18, 12:20, 19:13). Екипа из Брчког је на полувријеме отишла са вођством од 28:41. Трећи период екипа Лавова је добила са осам кошева разлике, а домаће играчице су добиле посљедњу четвртину тако да је након утакмице на семафору писало 59:74.

Најефикаснија код домаћин била је М. Даковић са 17 кошева, а код побједника Ђокић са 26 кошева.

Трећа је екипа Будућности, а четврта Игмана.

ЖКК "Леотар 03" (укупан збир кошева на турниру): М. Даковић 66, Савић 22, Гачић 11, Вукоје, Анђушић, Бердовић 29, Зотовић 2, И. Даковић 45, Гутић 2, Кукурић 6, Глушац 13, Радовић 2. Тренер: Гордана Гаћина.