Kadetkinje ŽKK "Leotar 03" plasirale su se na finalni turnir kadetskog prvenstva Republike Srpske nakon što su na polufinalnom turniru u Trebinju osvojile drugo mjesto, iza KK "Lavovi" iz Brčkog.

Mlade Trebinjke su pobijedile KK "Budućnost" iz Bijeljine 54:45 (14:17, 12:10, 12:10, 16:8). To je bila izjednačena utakmica, a nakon prvog poluvremena igračice iz Bijeljine imale su koš prednosti 26:27. Treću četvrtinu dobile su Trebinjke sa dva koša razlike i u posljednju četvrtinu ušlo se sa vođstvom domaćina od jednog koša. Igračice trenera Gordane Gaćine su ovaj period dobile sa 16:8 za konačan trijumf od 54:45.

Najefikasnija je bila M. Daković sa 29 koševa, a u Budućnosti Mitrović sa 24 koša.

ŽKK "Leotar" je ubjedljivo slavio protiv KK "Igman" iz Istočne Ilidže 85:33 (16:9, 20:6, 26:10, 23:8). Tokom cijele utakmice domaćin je bio bolji, a to se pokazalo i na rezultatu.

Najefikasnija kod pobjednika bila je Berdović sa 25 koševa, a kod gošći Popović sa 15 koševa.

Trebinjke su izgubile od KK "Lavovi" iz Brčkog 59:74 (14:23, 14:18, 12:20, 19:13). Ekipa iz Brčkog je na poluvrijeme otišla sa vođstvom od 28:41. Treći period ekipa Lavova je dobila sa osam koševa razlike, a domaće igračice su dobile posljednju četvrtinu tako da je nakon utakmice na semaforu pisalo 59:74.

Najefikasnija kod domaćin bila je M. Daković sa 17 koševa, a kod pobjednika Đokić sa 26 koševa.

Treća je ekipa Budućnosti, a četvrta Igmana.

ŽKK "Leotar 03" (ukupan zbir koševa na turniru): M. Daković 66, Savić 22, Gačić 11, Vukoje, Anđušić, Berdović 29, Zotović 2, I. Daković 45, Gutić 2, Kukurić 6, Glušac 13, Radović 2. Trener: Gordana Gaćina.