У 10. колу Лиге 6 (посљедње коло) КК "Леотар" је славио против КК "Челик" у Зеници 63:68 (22:15, 13:19, 14:13, 14:21) и остварио трећу побједу. На тај начин остаје жал за изгубљеним утакмицама у Требињу (Спарси, Борац) јер да је била још једна побједа Лео би ушао у плеј-оф. На ова начин Требињци су заузели пето мјесто.

Након почетног вођства од 0:4 домаћин је прешао у вођство и дошао у петом минуту до предности од 12:5, а након првих десет минута било је 22:15. Током другог периода гости су полако смањивали предност тако да је у 15. минуту било 24:23, а на полувријеме се отишло исто са минималном разликом 35:34.

Леотар је у трећој четвртини два пута изједначавао резултат 37:37 у 21. минуту и 47:47 у 29. минуту, али је домаћин у четврту четвртину ушао са два коша предности 49:47.

Челик и у посљедњих десет минута одржава предност од неколико кошева, али играчи Мира Вукоја у 37. минуту долазе у вођство од 61:62 тројком Алексића.

До краја утакмице домаћин даје два, а гости шест кошева за коначан резултат од 63:68.

Код домаћина Делалић је остварио дабл-дабл учинак од 13 кошева и 11 скокова, а Гаврић је био најефикаснији са 17 кошева, а код побједника најефикаснији је био Б. Ђурасовић са 15 и Алексић са 11 кошева, док је Мијовић убацио 7 кошева, али је имао 10 скокова.

КК "Челик": Гаврић 17, Подојак 10, Делалић 13, Бећиревић 6, Божовић 15, Томић, Бајрамовић, Авдибеговић, Ћуревац, Крижановић 2, Спахић, Мердановић. Тренер: Јосип Панџа.

КК "Леотар": Б. Ђурасовић 15, Раичевић 4, Мијовић 7, Милидраговић 2, Нинковић 9, Шућов 4, Дамјановић 2, Алексић 11, Миладиновић 9, Шакотић, Н. Ђурасовић 5. Тренер: Миро Вукоје.