U 10. kolu Lige 6 (posljednje kolo) KK "Leotar" je slavio protiv KK "Čelik" u Zenici 63:68 (22:15, 13:19, 14:13, 14:21) i ostvario treću pobjedu. Na taj način ostaje žal za izgubljenim utakmicama u Trebinju (Sparsi, Borac) jer da je bila još jedna pobjeda Leo bi ušao u plej-of. Na ova način Trebinjci su zauzeli peto mjesto.

Nakon početnog vođstva od 0:4 domaćin je prešao u vođstvo i došao u petom minutu do prednosti od 12:5, a nakon prvih deset minuta bilo je 22:15. Tokom drugog perioda gosti su polako smanjivali prednost tako da je u 15. minutu bilo 24:23, a na poluvrijeme se otišlo isto sa minimalnom razlikom 35:34.

Leotar je u trećoj četvrtini dva puta izjednačavao rezultat 37:37 u 21. minutu i 47:47 u 29. minutu, ali je domaćin u četvrtu četvrtinu ušao sa dva koša prednosti 49:47.

Čelik i u posljednjih deset minuta održava prednost od nekoliko koševa, ali igrači Mira Vukoja u 37. minutu dolaze u vođstvo od 61:62 trojkom Aleksića.

Do kraja utakmice domaćin daje dva, a gosti šest koševa za konačan rezultat od 63:68.

Kod domaćina Delalić je ostvario dabl-dabl učinak od 13 koševa i 11 skokova, a Gavrić je bio najefikasniji sa 17 koševa, a kod pobjednika najefikasniji je bio B. Đurasović sa 15 i Aleksić sa 11 koševa, dok je Mijović ubacio 7 koševa, ali je imao 10 skokova.

KK "Čelik": Gavrić 17, Podojak 10, Delalić 13, Bećirević 6, Božović 15, Tomić, Bajramović, Avdibegović, Ćurevac, Križanović 2, Spahić, Merdanović. Trener: Josip Pandža.

KK "Leotar": B. Đurasović 15, Raičević 4, Mijović 7, Milidragović 2, Ninković 9, Šućov 4, Damjanović 2, Aleksić 11, Miladinović 9, Šakotić, N. Đurasović 5. Trener: Miro Vukoje.