Прва пријатељска утакмица репрезентација (У-15) БиХ и Црне Горе која је одиграна на стадиону у Полицама завршена је резултатом 1:1 (0:0).

Током првог полувремена виђена је равноправна утакмица између двије репрезентације, али се све дешавало између два шеснаестерца тако да је прво полувријеме завршено 0:0.

У другом полувремену виђена су два гола и то по један на обје стране. БиХ је повела у 60. минуту преко Маркочевића који се у шеснаестерцу ослободио свог чувара и са седам метара погодио мрежу гостију.

Црна Гора је изједначила преко Ђукановића у 70. минуту из слободног ударца са 20 метара.

Обје екипе имале су још шанси, али мреже су остале нетакнуте.

Друга утакмица истих противника игра се у четвртак.

БиХ: Душкај, Дугић, Шабић, Тараба, Мехић, Бегановић, Маркочевић, Гојсиловић, Перић, Суботић, Брекало. Још су играли: Бабић, Саџак, Керановић, Касумовић, Зеничанин, Бегић, Бурњаковић. Селектор: Игор Јанковић.

Црна Гора: Ненезић, Туровић, Мараш, Радевић, Љуљдјурај, Врачар, Перовић, Ђукановић, Тадић, Аџић, Шкробановић. Још су играли: Шекуларац, Ајдуковић, Дамјановић, Пиперовић, Вукадин, Цамај. Селектор: Горан Перишић.