Prva prijateljska utakmica reprezentacija (U-15) BiH i Crne Gore koja je odigrana na stadionu u Policama završena je rezultatom 1:1 (0:0).

Tokom prvog poluvremena viđena je ravnopravna utakmica između dvije reprezentacije, ali se sve dešavalo između dva šesnaesterca tako da je prvo poluvrijeme završeno 0:0.

U drugom poluvremenu viđena su dva gola i to po jedan na obje strane. BiH je povela u 60. minutu preko Markočevića koji se u šesnaestercu oslobodio svog čuvara i sa sedam metara pogodio mrežu gostiju.

Crna Gora je izjednačila preko Đukanovića u 70. minutu iz slobodnog udarca sa 20 metara.

Obje ekipe imale su još šansi, ali mreže su ostale netaknute.

Druga utakmica istih protivnika igra se u četvrtak.

BiH: Duškaj, Dugić, Šabić, Taraba, Mehić, Beganović, Markočević, Gojsilović, Perić, Subotić, Brekalo. Još su igrali: Babić, Sadžak, Keranović, Kasumović, Zeničanin, Begić, Burnjaković. Selektor: Igor Janković.

Crna Gora: Nenezić, Turović, Maraš, Radević, Ljuljdjuraj, Vračar, Perović, Đukanović, Tadić, Adžić, Škrobanović. Još su igrali: Šekularac, Ajduković, Damjanović, Piperović, Vukadin, Camaj. Selektor: Goran Perišić.