У 8. колу Лиге 6 КК "Леотар" је у Спортској дворани "Милош Мрдић" поражен од КК "Игокеа" из Александровца 77:92 (19:28, 22:27, 25:14, 11:23). Требињци су се срчано борили током свих 40. минута и достојанствено се супротставили АБАлигашу.

Да су овако играли против Спарса и Борца имали би на свом салду још двије добијене утакмице. Ово је прва утакмица која је након 15. мјесеци играна пред публиком, а њих 200 је аплаузом испратило домаће играче.

Гости су већ након пет минута игре водили са 6:13, а предвођени Атићем дошли су и до двоцифрене предности у шестом минуту 6:18. Ипак, до краја првог периода домаћин је смањио резултат на 19:28.

Током друге четвртине Леотар је смањио на шест кошева разлике 22:28, али су гости у 18. минуту имали и плус 19 (36:55), да би се на полувријеме отишло са 41:55. У ових десет минута бриљирао је Греј који је постигао пет тројки.

Након полувремена домаћи играчи су у трећој четвртини полако смањивали предност и у 25. минуту било је 59:63, а у 28. минуту кошевима Милидраговића из слободних бацања Лео прелази у вођство од 65:63.

До краја меча гости субпостигли шест, а домаћини један кош те се у посљедњих десет минута ушло са резултатом 66:69.

Гости нису успјели да стекну већу предност од пет кошева све до 35. минута, а домаћин није успио да реализује више напада. То су искористили гости и тројкама Греја поново су дошли до двоцифрене предности и након 40. минута игре на семафору је писало 77:92.

Код домаћина најбољи су били Мијовић са 22 коша и 8 асистенција те Н. Ђурасовић са 15 кошева, а код побједника Греј са 29 кошева (шут за тројку 9-12) уз 6 скокова.

КК "Леотар": Шућов, Б. Ђурасовић 15, Раичевић 2, Алексић 10, Мијовић 22, Марић, Тупањанин, Миладиновић 4, Милидраговић 3, Нинковић 7, Шакотић 2. Тренер: Миро Вукоје.

КК "Игокеа": Вулић 9, Атић 16, Јовановић 2, Греј 29, Симанић, Јошило 15, Талић 12, Илић 4, Пот 2, Фундић 3, Кондић. Тренер: Драган Бајић.