У 28. колу Прве лиге Републике Српске ФК "Леотар" је у Зворнику одиграо неријешено 1:1 (1:0). Након још једног гостовања екипа из Полица је остала непоражена и у свој бодовни салдо убиљежила још један бод тако да сада имају 48 бодова и налазе се на трећем мјесту на табели.

Током првог полувремена виђен је само један погодак, а њега је у 24. минуту постигао Бабић и на тај начин домаћин је повео са 1:0. Тим резултатом и завршило се прво полувријеме.

У наставку су гости преко Зечевића у 54. минуту дошли до изједначења. Резултатом 1:1 завршена је утакмица.

Према ријечима тренера Олега Ћурића иако је његова екипа играла без шест стандардних играча, а уморни су од силних путовања његови играчи приказали су једну солидну утакмицу гдје је било доста осцилација.

"Били смо бољи током свих 90. минута и враћамо се задовољни са једним бодом мада смо можда могли и више. Остаје нам да се одморимо и опоравимо како би спремно дочекали задња два кола и финале Купа Републике Српске", рекао је Ћурић.

Наредног викенда у Требињу гостује ФК "Текстилац" из Дервенте.

Градски стадион у Зворнику, играло се без присуства гледалаца. Главни судија: Драган Кесић. Помоћне судије: Драган Керановић и Бојан Еремић. Четврти судија: Бранко Малетић. Делегат: Миленко Ђурић. Жути картони: Илић, Зарић и Новаковић (код Дрине).

ФК "Дрина": Дракулић, Тврдишић, Јевтић, Ристовић (од 71. минута Тадић), Илић, Јовановић (од 76. Новаковић), Марковић, Сићовић (од 71. минута Ерић), Зарић, Бабић, Доневски. Тренер: Братислав Тешић.

ФК "Леотар": Перишић, Андрић, Паранос, Шиповац (од 90. минута Шешељ), Зечевић (од 76. минута Колак), Рамић (од 90. минута Полић), Бегенишић (од 46. минута Ристић), Максимовић (од 81. минута Медан), Атељевић, Аћимовић, Ђурић. Тренер: Олег Ћурић