У 28. колу Премијер лиге БиХ РК "Леотар" је поражен у Завидовићима од РК "Криваја" 30:26 (15:13). Требињци се налазе на десетом мјесту са 27 бодова.

Повео је домаћин са 2:0, а у 11. минуту билио.је минимално вођство од 5:4 у корист Криваје. На средини првог полувремена било је 9:5, а на одмор се отишло са резултатом 15:13.

Током другог полувремена домаћин је одржавао разлику тако да је у 40. минуту било 21:19, а у 48. минуту 26:22. Та разлика од четири гола остала је и на крају утакмице јер је на семафору писало 30:26.

Најефикаснији у редовима домаћина био је Велић са 8, а код гостију Милојевић је постигао 10 голова.

Треба истаћио да су добру минутажу имали 'наде Леотара', браћа Ковач и Грк...

Требињци у наредном колу играју у Спортској дворани "Милош Мрдић", а у госте им долази РК "Искра" из Бугојна.

РК "Криваја": А. Омеровић, Велагић, Амитовић, Башић 7, Велић 8, Салкић 5, Мехић 1, Синановић, Аљић, Фаљић 6, Ј. Омеровић, Чолаковић, Абдурахмановић 2, Мехинагић, Џакмић 1, Хаџихасић. Тренер: Аднан Ђерзић.

РК "Леотар": Савовић, Парежанин 1, Милојевић 10, Нинковић 3, Омеровић, Ратковић 1, Грк 3, В. Ковач, Д. Ковач 2, Смајилбеговић 6, Инић, Комненовић. Тренер: Дарко Таврић.