U 28. kolu Premijer lige BiH RK "Leotar" je poražen u Zavidovićima od RK "Krivaja" 30:26 (15:13). Trebinjci se nalaze na desetom mjestu sa 27 bodova.

Poveo je domaćin sa 2:0, a u 11. minutu bilio.je minimalno vođstvo od 5:4 u korist Krivaje. Na sredini prvog poluvremena bilo je 9:5, a na odmor se otišlo sa rezultatom 15:13.

Tokom drugog poluvremena domaćin je održavao razliku tako da je u 40. minutu bilo 21:19, a u 48. minutu 26:22. Ta razlika od četiri gola ostala je i na kraju utakmice jer je na semaforu pisalo 30:26.

Najefikasniji u redovima domaćina bio je Velić sa 8, a kod gostiju Milojević je postigao 10 golova.

Treba istaćio da su dobru minutažu imali 'nade Leotara', braća Kovač i Grk...

Trebinjci u narednom kolu igraju u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić", a u goste im dolazi RK "Iskra" iz Bugojna.

RK "Krivaja": A. Omerović, Velagić, Amitović, Bašić 7, Velić 8, Salkić 5, Mehić 1, Sinanović, Aljić, Faljić 6, J. Omerović, Čolaković, Abdurahmanović 2, Mehinagić, Džakmić 1, Hadžihasić. Trener: Adnan Đerzić.

RK "Leotar": Savović, Parežanin 1, Milojević 10, Ninković 3, Omerović, Ratković 1, Grk 3, V. Kovač, D. Kovač 2, Smajilbegović 6, Inić, Komnenović. Trener: Darko Tavrić.