U 4. kolu "Lige 6" KK "Leotar" poražen je od HKK "Široki" 106:80 (21:16, 21:25, 30:20, 34:19). Trebinjci su tako u Sportskoj dvorani "Pecara" doživjeli i četvrti poraz zaredom.

Gosti su u četvrtom minutu imali vođstvo od 5:9, ali domaćin polako smanjuje razliku i nakon deset minuta bilo je 21:16. U drugoj četvrtini domaćin je održavao prednost i u 17. minutu bilo je 40:31. Od tada pa do odlaska na pauzu gosti prave 2:10, tako da je nakon 20. minuta na semaforu pisalo 42:41.

Trebinjci se drže dobro u trećem periodu i u 25. minutu je rezultat 57:55, ali domaćin za pet minuta pravi seriju 15:6 i u posljednjih deset minuta se ušlo sa 72:61.

Posljednju četvrtinu domaćin je dobio sa 34:19 tako da je nakon 40. minuta utakmica završena sa 106:80.

Kod pobjednika dabl-dabl učinak imao je Rembert sa 21 košem i 11 asistencija, a Buljević je postigao 20 koševa, a kod gostiju samo su dva košarkaša imala dvocifren koš učinak i to B. Đurasović 14 i Miladinović 13 koševa.

U narednom kolu Leotar dočekuje KK "Čelik" iz Zenice.

HKK "Široki": Rembert 21, Čolak 5, Zubac 7, Buljević 20, Nichael 21, Čović 2, Bošnjak, Šušak, Drežnjak 13, M. Damjanović 1, Dominik Vujanović, Mandić 16. Trener: Damir Vujanović.

KK "Leotar": B. Đurasović 14, Raičević 5, Mijović 7, Miladinović 13, Milidragović 3, Šućov 7, S. Damjanović 7, Aleksić 2, Marić 2, Ninković 3, Šakotić 9, N. Đurasović 8. Trener: Miro Vukoje.