У 26. колу Прве лиге Републике Српске ФК "Леотар" је у Бијељини поражен од ФК "Звијезда 09" из Етно села Станишићи 3:1 .(2:1). Овом побједом Звијезда 09 се изједначила са Леотаром по бодовима (44) и једина је екипа која је побиједила Требињце два пута  у јесењем дијелу у Требињу било је 0:1) и ово је први пораз Леотара у прољећном дијелу првенства.

Домаћин је повео преко Ракића у 19. минуту, а стријелац првог гола је асистирао Благојевићу за 2:0 у 37. минуту.

Леотар је запријетио преко Милића који је у 26. минуту шутирао, али голман домаћих је одлично одбранио. Мрежа домаћих затресла се у 43. минуту, а гол је постигао Зечевић.

У других 45. минута домаћин је имао прилику преко Благојевића у 49. минуту и Стјепановића у 62. минуту. Свој други гол постигао је Благојевић у 67. минуту за 3:1.

Тим резултатом се и завршила утакмица.

Наредног викенда у Требиње долази ФК "Модрича".

Стадиону Етно село Станишићи. Главни судија: Марко Максимовић. Помоћне судије: Горан Илинчић и Бојан Еремић. Четврти судија: Велимир Дринић. Делегат: Далибор Рашевић. Жуит картони: Матић (Звијезда 09), а Ристић, Пребирачевић и Атељевић (Леотар).

ФК "Звијезда 09": Аврамовић, Беширевић, Јокић, Стјепановић (од 89. минута Шујић), С. Ракић (од 90. минута Н. Ракић), Благојевић, Хасанхоџић, Сврака, Матић, Дражић (од 46. Старчевић), Николић. Тренер: Игор Савић.

ФК "Леотар": Вукановић, Милић (од 79. минута Бегенишић), Андрић (од 88. минута Шешељ), Паранос, Шиповац, Зечевић, Максимовић (од 46. минута Ристић), Пребирачевић, Мићуновић (од 88. минута Аћимовић), Атељевић, Секуловић (од 79. минута Колак). Тренер: Олег Ћурић