U 15. kolu Prve lige Republike Srpske ŽRK "Leotar" je u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" bio bolji od ŽRK "Borja" iz Teslića 36:26 (17:11). Trebinjke su u jednoj korektnoj utakmici sa dva isključenja pobijedile ekipu iz Teslića deset golova razlike.

Od početka se vidjelo da će bodovi ostati u Trebinju, a samo je bilo pitanje razlike sa koliko će se utakmica završiti.

Djevojke Zdravka Komnenovića u drugom dijelu prvenstva znaju samo za pobjede i ovo je njihova peta pobjeda u nastavku.

Najefikasnija kod pobjednika bila je Kovačević sa 7, a kod gošći Čančar sa 11 golova.

Narednu utakmicu Leotar igra u Brodu gdje ga dočekuje ŽRK "Nestro grupa Brod".

Sportska dvorana "Miloš Mrdić", igrano bez prisustva publike. Sudije: Bojan Ivanišević i Miloš Mavrak. Delegat: Brano Pičeta. Isključenja: Leotar (2. minuta), Borja (2. minuta).

ŽRK "Leotar": S. Gaćina 4, Bulajić 1, Spaić, Brkan 2, Anđušić 7, Ćorović 1, Ratković 6, Kovačević 7, Boro 3, Kisin, A. Gaćina 1, Jegdić 4. Trener: Zdravko Komnenović.

ŽRK "Borja": Lazić 2, Čančar 11, Marković 3, Aleksić 5, Topek, Ćurić 2, Smiljanić 3, Babić. Trener: Dragan Stojanović.